top of page
Image by Rob Laughter

"Show must go on!"

SHOW TANECZNE
LoudStreetDance

Wizja. Entuzjazm. Pasja.

Okazja, dzięki której możemy  pokazać to, co najlepsze w naszej pracy!

c6be77f3-d21a-4bee-8f72-47e3cd98d239_edited.jpg

Taniec od wieków jest rdzeniem ludzkiej cywilizacji. To powszechnie znany i uwielbiany aspekt kulturowy, ale też po prostu czysta przyjemność, cudowne uczucie, jakie daje sztuka ruchu.


Działaniem naszej szkoły chcemy tę możliwość przybliżać wszystkim, którzy wybiorą się z nami w tę przygodę. Nasze zajęcia to coś więcej niż tylko lekcje tańca — zapewniamy wyjątkowe otoczenie i atmosferę; cele zarówno dla wspólnej  pracy jak i indywidualnego rozwoju; inspirujące zajęcia, w których uczestnicy mogą rozwijać się psychicznie, fizycznie i społecznie jako tancerze i przyszli dorośli.


Show taneczne to jeszcze jedna okazja do zaprezentowania efektów wielu miesięcy treningów, ale także wydarzenie, które pozwala przeżyć wielką lekcję życiową. Dla uczestników to pokonywanie tremy scenicznej, treningi w duchu współpracy i relacji, dyscyplina, wytrwałość, estetyka, odpowiedzialność. Dla widza świetnie oprawiony ruch. w sumie: ciekawe widowisko, bez względu na to czy dotąd uważałeś się za fana tańca;)

Skontaktuj się z nami
Image by Rob Laughter

Poniżej prezentujemy świetną pracę fotografów. To tylko niektóre spośród najlepszych zdjęć, które podczas naszych Show wykonali:
- Karolina Mrówczyńska
- Patryk Matla
- Marceli Ziółkowski

Chapeau bas!

bottom of page