top of page
ola-2.jpg

"ZAŁOŻYCIELKA/ TRENERKA"

Aleksandra ORZECHOWSKA

Aleksandra

| ZAŁOŻYCIELKA LOUD STREET DANCE |

| DYPLOMOWANA CHOREOGRAF |

| WSPÓŁZAŁOŻYCIELKA FUNDACJI LIFE&DANCE |

Style: HH, House, Jazz, Taniec współczesny, Latino Solo, Taniec Użytkowy, Pierwszy Taniec.

Dyplomowany instruktor; choreograf i założycielka Szkoły Tańca Loud Street Dance; absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Kwidzynie; absolwentka Prawa oraz Zarządzania Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Poznała wiele technik tanecznych, takich jak: hip-hop, house, jazz, modern jazz underground, brodway jazz, contemporary, poppig, locking, wacking, taniec towarzyski. Tańczyła m.in. w olsztyńskiej Grupie Tańca Estradowego „Zoom”, założonej przez wicemistrza Polski w Classical Show Dance Bartłomieja Szarżanowicza, w paryskim Harmonic Dance Studio, w londyńskim Studio 68, Pineapple Dance Studio, Husky Studio oraz Dance Attic, a także w olsztyńskim Teatrze Tańca ‘TeDeTe’ i grupie estradowej ‘Flow’ pod kierunkiem Moniki Rudowskiej. W październiku 2021 r. poszerzyła swoją wiedzę także w obszarze metody Montessori w Tańcu podczas kursu Montessori Dance Guide w Sopockiej Szkole Montessori.

Od 2008 roku prowadzi Szkołę Tańca w Kwidzynie, jest organizatorem Funky Camp-u oraz warsztatów Loud Street Dance. W 2011 roku ukończyła dwuletni instruktorski kurs kwalifikacyjny w Bydgoszczy i otrzymała międzynarodowy dyplom instruktora tańca współczesnego zatwierdzony przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
W 2013 roku razem z Wiktorem i Pawłem Orzechowskim wystawiła na deskach kwidzyńskiego teatru “Alicję w Kwidzynie Czarów”, spektakl taneczno-filmowy, w którym wystąpiła razem z tancerzami Loud Street Dance. W czerwcu 2013 roku otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Kwidzyna za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

Podczas studiów w Olsztynie pracowała jako instruktor hip-hop’u i video clip dancing w Szkole Mistrzów Tańca Wasilewski- Felska, prowadziła trzymiesięczne warsztaty taneczne w Cerkiewniku w ramach projektu Stowarzyszenia „Aktywna Młodzież”. Dała się poznać jako dobra instruktorka, wszechstronna tancerka i sympatyczna, pogodna osoba. Jej pasja i energia udziela się wszystkim, którzy z nią pracują.

Więcej
bottom of page