top of page
28d81d8f-7401-48b9-9439-434049cb65a7.jpg

O SZKOLE

Szkoła “Loud Street Dance”, którą założyła Aleksandra Orzechowska, istnieje od 2008 roku. Prowadzimy regularne treningi taneczne dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych i robimy to przez cały rok szkolny. W wakacje i ferie zimowe też oferujemy ciekawe zajęcia (można dowiedzieć się o tym w zakładce: WARSZTATY lub WAKACJE). Wyjazdowe obozy taneczne oraz warsztaty na miejscu to tylko część atrakcji.

Tańczymy, bo to nasza pasja i największą frajdę sprawia nam samo uczenie oraz uczestniczenie w zajęciach. My instruktorzy także bierzemy czynny udział w zajęciach i warsztatach. Zależy nam przede wszystkim na tym, by każdy uczeń miał radość z udziału w lekcji i okazję do rozwoju, a przy tym całym procesie powstaje szansa na pokazanie się w pełnej oprawie na scenie teatralnej. Wisienką na torcie naszej pracy jest SHOW TANECZNE, które już od kilku lat wystawiamy w Teatrze kwidzyńskim. Zaczęło się od "Alicji w Kwidzynie Czarów" w 2013 r. a kolejnym krokiem milowym był Benefis szkoły w 2018 r., a to już dłuższa historia ;)

Rozwijamy się. Ciągle planujemy nowe przedsięwzięcia. śmiało twierdzimy, że młodzież, która wybiera nasze zajęcia dostaje w pakiecie przygodę życia:)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i … czekamy na Was na parkiecie! 😎

Ola i LoudTEAM:)

Więcej informacji
bottom of page