top of page

Chcesz do nas dołączyć?

Oto dlaczego warto:

_MG_0386-12-1.jpg

Jesteśmy jedyną Szkołą Tańca w Kwidzynie, która oferuje tak szeroki wachlarz stylów tańca nowoczesnego.

Nasi instruktorzy to aktywni tancerze. Wszyscy kochamy taniec!

IMG_3554.jpg
VIX09252.jpg

Regularnie rozwijamy się i ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. 

Więcej

Bierzemy udział w pokazach charytatywnych i promujących oraz w wydarzeniach lokalnych.

Więcej
IMG_3440.jpg
Young Ballerinas

Stawiamy na kreatywność! Wydobywamy z tancerzy drzemiący w nich potencjał poprzez improwizacje oraz ćwiczenia, w których sami mogą ułożyć i zaprezentować swoją choreografię. Układamy różnorodne etiudy ruchowe, mobilizujemy uczestników zajęć do nauki wciąż nowych choreografii, tak by udoskonalać ich pamięć ruchową.

Więcej

Regularnie organizujemy warsztaty i obozy taneczne, dając przy tym okazję do lepszego poznania się naszych uczniów i oczywiście przyspieszenia ich rozwoju w roli tancerzy.

Więcej
SS209054.jpg
Image by Krists Luhaers

Wszyscy uczniowie naszej Szkoły przynajmniej 2 razy w roku mają możliwość zaprezentować się przed publicznością, w tym także na deskach Teatru Miejskiego podczas specjalnie przygotowanego pokazu naszej Szkoły Tańca.

Więcej

Poprzez taniec dzieci rozwijają się społecznie, uczą się pracować w grupie, rozwijają słuch, kształtują sylwetkę i niwelują wady postawy, aktywnie wypoczywają.

Dancing on Rooftop
Kid Dancing at Home

Taniec rozwija pracę obu półkul mózgowych, co jest kluczowe w przyswajaniu m.in. wiedzy szkolnej, nauki gry na instrumentach; w zarządzaniu emocjami (praca ze stresem); budowaniu świadomości i hierarchii wartości (dyscyplina, odpowiedzialność, przyjaźń, skuteczność, etc.)

bottom of page