top of page
Szukaj
  • loudstreetdance

Informacje organizacyjne przed nowym sezonem tanecznym 2022/23

Zaktualizowano: 10 lis 2022

Uwaga Rodzice i Tancerze!

Zapoznajcie się z nowym grafikiem i cennikiem.

Na pierwszych zajęciach uczestnicy otrzymają formularz zgłoszeniowy. Proszę o wypełnienie go (podpisanie przez rodzica) i przyniesienie na następny trening. Uczestnicy, którzy wypełnili formularz w zeszłym roku, nie muszą tego robić po raz drugi.

Zajęcia odbywają się, co do zasady, tak samo jak zajęcia szkolne, za wyjątkiem dni: 6.04, 11.04, 8.06, w które my normalnie pracujemy. Nie ma regularnych zajęć w ferie zimowe. W tym czasie jedziemy na obóz (23-28.01.23) i robimy stacjonarne zajęcia feryjne dla chętnych (16-20.01.23). We wszystkich grupach, za wyjątkiem grupy wiekowej 5-6, zajęcia, które wypadną z powodu świąt, zostaną odrobione. Jeśli uczestnikowi nie będzie pasował termin odrabianych zajęciach, będzie mógł odrobić je z inną grupą.


PŁATNOŚCI Prosimy o ustawienie zlecenia stałego w miesiącach od października 2022 do czerwca 2023, tak aby przelew przychodził z góry do 5 dnia miesiąca na kwotę karnetu (co miesiąc ta sama kwota zgodnie z cennikiem). Za wrzesień proszę wnieść opłatę do 15 września.


Jeśli chodzi o grupy 5-6 lat, to prosimy o ustawienie zlecenia stałego w miesiącach od października 2022 do maja 2023, tak aby przelew przychodził z góry do 5 dnia miesiąca na kwotę karnetu (co miesiąc ta sama kwota zgodnie z cennikiem). W czerwcu podam kwotę jaką została do uregulowania po odjęciu zajęć, które się nie odbyły z powodu świąt czy nieobecności trenera. Za wrzesień proszę wnieść opłatę do 15 września.

Przypominamy, że nie odliczamy treningów, na których uczestnik się nie pojawił ale jeśli jest to możliwe, można odrobić nieobecność z inną grupą w tej samej kategorii wiekowej i o tym samym stopniu zaawansowania.

Rezygnacja z zajęć jest możliwa 2 tygodnie przed rozpoczęciem nowego miesiąca.

Proszę się zapoznać z Regulaminem Szkoły.


69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page